Anunţul tău este o poveste. Spune-ne şi tu povestea ta. Detalii

Căutare avansată

Electrician, Olanda, 500 EUR net/săptămână + cazare

Vei beneficia de:

• un salariu de 500 EUR net/săptămână;
• cazare asigurată și plătită de angajator, incluzând cheltuielile de întreținere;
• contract de muncă încheiat direct cu angajatorul olandez;
• posibilitate de a primi un avans după 40 de ore lucrate;
• dreptul la concediu;
• un bonus de min. 25% pentru orele suplimentare;
• traducerea în limba engleză oferită GRATUIT de compania noastră;
• îndrumare și consiliere permanentă din partea echipei noastre;
• asigurări (medicală, în caz de accident);
• loc de muncă stabil și sigur la angajator serios și verificat;

Cerințele postului:

• cunoașterea unei limbi străine: engleză, nivel conversațional;
• experiență în domeniu;
• posibilitatea de deplasare cu mașina personală - avantaj;

Atribuții:

- Asigurare instalație electrică pentru clădirile utilitare (spital, școli, birouri, etc)

Contactează-ne la: 0770 139 232 sau la 0770 422 954.

De asemenea așteptăm CV-ul tău la adresa de e-mail: contact@silverhand.ro

2.000 eur Lună

Data adăugării 23.04.2018 12:00

Proprietar Firmă

Telefon 0773787443

Localitate Timisoara

Meserie Electrician

Program Full-time

Număr vizualizări 123

Alte anunțuri din categoria Oferte de muncă