Anunţul tău este o poveste. Spune-ne şi tu povestea ta. Detalii

Căutare avansată

Sef echipa

Societate de constructii drumuri poduri angajaza sef de echipa
Descrierea postului
Organizarea lucrarilor pe santier constructii drumuri poduri si autostrazi:
Verificarea planurilor de executie si propunerea de solutii pentru executarea lucrarilor
Urmarirea executiei lucrarilor pe santier din punct de vedere al cantitatii, calitatii si respectarii termenelor de executie
Verificarea situatiilor de lucrari,
Urmarirea ca aprovizionarea cu materialele comandate sa se faca la timp si
Responsabilitati tehnico – financiare
Candidatul ideal
Studii medii
Min. 5 ani de experienta profesionala de sef de santier in lucrari similare
Lucru in echipa, spirit creativ, adaptabilitate, dinamism si sociabilitate
Abilitati de planificare, organizare si coordonare personal
Asumare a responsabilitatii si de a lua decizii
Experienta la lucrari de turnat rigole, executat sferturi de con, executat bazine de retentie a apelor
Disponibilitate la deplasare
Permis CAT B
Salariu atractiv, auto, cazare

130 lei Zi

Data adăugării 04.08.2017 12:00

Proprietar Firmă

Telefon 0728935981

Localitate Sibiu

Meserie Şef echipă

Program Full-time

Număr vizualizări 343

Alte anunțuri din categoria Oferte de muncă